آموزش آهنگسازی و تنظیم

 آموزش آهنگسازی و تنظیم در یک دوره صفر تا صد تهیه و تنظیم گردیده است . یک مجموعه بی نظیر و ارزشمند که هر آنچه شما برای آهنگسازی با سیستم های کامپیوتری یا لپ تاپ نیاز دارید , را در قالب فیلم های آموزشی و به صورت اصولی و پروژه محور به شما هنرجویان گرامی ارائه می دهد . که بدون شک و اما از نظر هنرجویان دوره , کامل ترین و جامع ترین بسته آموزشی در سطح نت می باشد . که در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن آموزش آهنگسازی با نرم افزار اف ال استودیو را به شما عزیزان ارائه می دهد . برای مشاهده توضیحات بیشتر و تهیه دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم در ادامه با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی با اف ال استودیو

 با توجه به اینکه نرم افزار اف ال استودیو طی سال های اخیر به عنوان محبوب ترین برنامه میزبان آهنگسازی بین ما ایرانیان شناخته شده است . ما نیز آموزش را در محیط این نرم افزار قدرتمند تدریس می کنیم . به عبارتی در ابتدا به ساخت یک پروژه آماتور در نرم افزار اف ال استودیو و آموزش قسمت های اصلی این برنامه به صورت عملی و کاربردی می پردازیم . تا شما عزیزان روش کار و اپراتوری نرم افزار اف ال استودیو را فرا گیرید . از سر فصل های اصلی این دوره آموزش آهنگسازی می توان به مواردی مثل :

 • آموزش پایه و اولیه اف ال استودیو
 • تئوری و هارمونی در محیط نرم افزار
 • آموزش آهنگسازی و تنظیم موسیقی
 • میکس و مسترینگ کامل و تخصصی

 اشاره کرد . که توسط مدرس محبوب موسیقی علی دلفانی با بیش از ده سال تجربه کاری در زمینه ساخت و پردازش موسیقی الکترونیک ارائه گردیده است . دوره ای بی نظیر و ارزشمند که در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن آموزش آهنگسازی با نرم افزار اف ال استودیو را به شما هنرجویان ارائه می دهد . همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه نظرات هنرجویان , نظرات و نتایج هنرجویان ما را مشاهده نمائید . که شکر خدا رضایت کامل شما هنرجویان عزیز را به همراه داشته است .

پروژه آموزشی بخش تنظیم

هدیه : آموزش میکس و مسترینگ

 آموزش صفر تا صد میکس و مسترینگ در دو نرم افزار استودیو وان و اف ال استودیو تهیه و تنظیم گردیده است . دوره ای بی نظیر و ارزشمند که علاوه بر آموزش آهنگسازی و تنظیم , نکات تخصصی میکس و مسترینگ مارکت موسیقی را با شما هنرجویان به اشتراک می گذارد . تا شما عزیزان پس از آهنگسازی و تنظیم بتوانید به میکس و مسترینگ موزیک های خود بپردازید . در ادامه می توانید پیش نمایش یکی از پروژه های آموزشی میکس و مسترینگ این دوره حرفه ای را مشاهده نمائید .

 • آموزش به صورت پروژه محور
 • ارائه آموزش در محیط دو نرم افزار
 • تکنیک و ترفند های میکس و مسترینگ
 • اصول و مبانی مهندسی میکس و مسترینگ
 • میکس و مسترینگ یک پروژه حین آموزش
پروژه آموزشی میکس و مسترینگ

برگ برنده دوره آموزش آهنگسازی 

 لازم به ذکر است که آموزش های ارائه شده از سوی سایر وبسایت ها و مدرس ها . علاوه بر اینکه سطح آموزش اصلا قابل مقایسه با این دوره صفر تا صد نیست . آموزش نرم افزار اف ال استودیو , آموزش تنظیم موسیقی , آموزش میکس و مسترینگ و حتی آموزش میکس وکال ( صدای خواننده ) هر کدام در یک دوره جداگانه ارائه شده است . اما این مجموعه صفر تا صد هر آنچه را که مربوط به آموزش آهنگسازی با سیستم های کامپیوتری یا لپ تاپ است . را در قالب یک دوره جامع و کامل به شما هنرجویان گرامی ارائه می دهد .

 • آموزش نرم افزار اف ال استودیو
 • تئوری و هارمونی در محیط نرم افزار
 • آموزش پروژه محور آهنگسازی و تنظیم
 • آموزش صفر تا صد میکسینگ و مسترینگ

آموزش آهنگسازیآموزش آهنگسازی پروژه محور

 آموزش آهنگسازی و تنظیم موسیقی که در این مجموعه بی نظیر و ارزشمند به شما ارائه می گردد . صد در صد به صورت پروژه محور تدریس شده است . و ما پس از گذشت ده سال فعالیت و همراهی با شما , همواره در تلاش هستیم که همیشه بهترین و بروز ترین دوره های آموزشی را تهیه و تنظیم کنیم . و در اختیار شما هنرجویان گرامی قرار دهیم . زمان آن فرا رسیده که شما هم به جمع هزاران هنرجوی سایت آهنگسازی بپیوندید و یک بار برای همیشه مطالب را به طور صحیح و حرفه ای فرا گیرید .

خرید دوره آهنگسازی

لینک دانلود دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد .

421000 تومان – خرید
آموزش آهنگسازی
آموزش آهنگسازی 2
فهرست