آموزش کامل آهنگسازی

آموزش کامل آهنگسازی را از ما بخواهید . مدرسین نامی و با سابقه کاری ما این هنر را به طور کامل و از ابتدا تا انتها به شما ارائه می دهند . این مجموعه به صورت فیلم آموزشی با کیفیت و به زبان فارسی تهیه و تنظیم گردیده . و هر آنچه را که شما علاقه مندان به یادگیری هنر و موسیقی نیاز دارید . را در قالب یک پکیج آموزش آهنگسازی به شما ارائه می دهیم . برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید .

آموزش کامل آهنگسازی

آموزش کامل آهنگسازی

دوره آموزش کامل آهنگسازی سایت ما یک مجموعه آموزشی پروژه محور می باشد . که در محیط برنامه اف ال استودیو و از ابتدا تا انتها ارائه گردیده است . و روند آموزش از آموزش کار با نرم افزار اف ال استودیو شروع می شود و تا :

  • آموزش تئوری موسیقی ( نت , گام , آکورد , سیکل و هارمونی )
  • ملودی سازی و نوشتن خط ملودی و همراهی های گوناگون برای آن
  • آموزش تنظیم موسیقی به صورت پروژه محور و تکنیک های کاربردی آن
  • آموزش میکس لایه های تنظیم و همچنین میکس وکال و مباحث مربوط به آن
  • و در نهایت آموزش مراحل مسترینگ اصولی و استاندارد
  • و ده ها سرفصل کاربردی و تخصصی دیگر

ادامه دارد . که انتظار می روند هنرجو با تهیه و تمرین با این دوره آموزشی , بتواند به ساخت آهنگ برای خود و دیگران بپردازد . که تاکنون رضایت صد در صدی شما هنرجویان ما را به دنبال داشته است . پس زمان آن فرا رسیده که برای یادگیری موسیقی و آموزش کامل آهنگسازی اقدام نمائید .

آموزش اف ال استودیو

با توجه به اینکه در بین نرم افزار های میزبان آهنگسازی , اف ال استودیو نزد ایرانیان علاقه مندان و کاربران بیشتری دارد . و همچنین چندین سال است به عنوان بهترین نرم افزار آهنگسازی انتخاب می شود . ما نیز آموزش های خود را در محیط این برنامه ارائه کرده ایم . اما شیوه آموزش به گونه ای می باشد که شما می توانید آن را در هر برنامه آهنگسازی دیگری نیز پیاده سازی کنید . آموزش آهنگسازی تخصص ماست , برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست