آموزش آهنگسازی و تنظیم

با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن سیستم های کامپیوتری به تمام عرصه های زندگی , دنیای موسیقی نیز ازین امر بی بهره نماند . و به پیرو آن , امروزه موزیسین ها تنها با یک سیستم کامپیوتری و در محل زندگی خود به ساخت و پردازش موسیقی می پردازند . مدرسین ما آموزش آهنگسازی و تنظیم موسیقی با اف ال استودیو را در قالب فیلم های آموزشی و در یک مجموعه جامع ارائه داده اند . که با تهیه و دریافت آن شما هم می توانید به جمع هزاران هنرجوی سایت آهنگسازی بپیوندید .

آموزش آهنگسازی و تنظیم

آهنگسازی با کامپیوتر

قطعا فرآیند ساخت هر محصولی شامل مراحلی است که باید طی شود . آهنگسازی نیز مستثنا ازین قاعده نیست . مدرسین مجرب ما هر آنچه را که شما برای ساخت آهنگ با سیستم های کامپیوتری نیاز دارید . را در قالب فیلم های آموزشی و به زبان فارسی به شما ارائه می دهند . که از سرفصل های این دوره آموزش آهنگسازی و تنظیم موسیقی با اف ال استودیو می توان به مواردی مثل :

  • آموزش محیط برنامه اف ال استودیو
  • آموزش تئوری و هارمونی در محیط برنامه
  • آموزش آهنگسازی و تنظیم طی چندین پروژه
  • آموزش میکس و مسترینگ و گرفتن خروجی
  • و ده ها فیلم آموزشی کاربردی دیگر

اشاره کرد . که در محیط برنامه اف ال استودیو به صورت پروژه محور ارائه شده است . و طی یک دوره یکپارچه توسط مدرس موسیقی , علی دلفانی با ده سال تجربه کاری در زمینه ساخت و پردازش موسیقی دیجیتال ارائه گردیده , که بهترین فرصت برای یادگیری آهنگسازی و تنظیم موسیقی با برنامه اف ال استودیو را برای شما علاقه مندان به موسیقی فراهم ساخته است .

آموزش تنظیم موسیقی

لازم به ذکر است که هر کدام از سرفصل های ذکر شده در دیگر سایت ها در یک پکیج جداگانه به فروش می رشد . و شما برای یادگیری آهنگسازی بارها باید هزینه کنید . اما دوره آموزش تنظیم موسیقی ما یک پکیج صفر تا صد و جامع است . که شما را از تهیه هر پکیج دیگری برای ساخت آهنگ بی نیاز می سازد . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست