آموزش مبانی آهنگسازی

برای تولید هر محصولی ما باید مبانی اولیه آن را بشناسیم تا بدانیم که چه کارهایی باید انجام دهیم . و قدم به قدم مراحل تولید را پیش ببریم . پروسه آهنگسازی نیز مستثنا ازین قاعده نیست . و از بخش های کوچک تری تشکیل شده است . که ما باید دانش کافی نسبت به هر کدام ازین مبانی آهنگسازی داشته باشیم تا بتوانیم مراحل ساخت آهنگ را مرحله به مرحله پیش برده و به پایان برسانیم . و در نهایت پروژه آهنگسازی ما تکمیل شده و از آن خروجی پایانی بگیریم . در ادامه با آموزش مبانی آهنگسازی با ما همراه باشید .

آموزش مبانی آهنگسازی

آموزش مبانی آهنگسازی

آموزش آهنگسازی شامل چندین بخش کلی است که آهنگساز باید در ابتدا این بلوک ها را بشناسد و به اصطلاح توجیه شود که جریان از چه قرار است . و به عبارتی دیگر : درک مطلب مراحل تولید یک قطعه موسیقی را دریافت کرده تا در ذهن هنرجو شفاف سازی های لازم صورت گیرد . حال می تواند با دید و نگرشی باز به یادگیری این هنر بپردازد . که از مهم ترین سرفصل های آموزش مبانی آهنگسازی می توان به مواردی مثل :

  • شناخت مراحل تولید یک قطعه موسیقی
  • شناخت و آموزش دانش تئوری و هارمونی
  • شناخت فرم های موسیقاتی و بلوک های آن
  • شناخت و آموزش ساخت لاین های یک آهنگ
  • و حتی مبانی میکس و مسترینگ و آموزش آن

اشاره کرد . که آموزش تمامی این مراحل توسط مدرس موسیقی علی دلفانی در محیط نرم افزار اف ال استودیو به شما ارائه می گردد . که شما می توانید با تهیه پکیج آموزش آهنگسازی و تنظیم موسیقی ما یک بار برای همیشه آموزش آهنگسازی با کامپیوتر را اصولی بیاموزید . و با اندکی تلاش و تمرین در این هنر حرفه ای شوید . و حتی به درآمد زایی برسید .

مجموعه آموزشی ساخت موسیقی

ما آموزش مبانی آهنگسازی را در دوره آموزشی آهنگسازی و تنظیم به صورت کامل و جامع ارائه داده ایم . که در صورت تمایل می توانید نسبت به تهیه و دریافت آن اقدام نمائید . و یک بار برای همیشه هزینه کنید و همه چیز را اصولی بیاموزید . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست