آموزش آهنگسازی از مبتدی

آهنگسازی نیز همانند مابقی پروسه ها , فرآیندی ست که می بایست مرحله به مرحله آن را از سطح مبتدی تا حرفه ای آموخت . و قدم به قدم پیش رفت . ما آموزش کامل این هنر را در قالب یک مجموعه آموزشی تهیه و تنظیم نموده ایم . که طی آن , مدرس مجرب و با تجربه کاری ما : علی دلفانی با چندین سال سابقه تدریس در این زمینه , آموزش آهنگسازی از سطح مبتدی تا حرفه ای را به شما ارائه می دهد . و به شما می آموزد . که چگونه به ساخت اولین آهنگ خود در نرم افزار اف ال استودیو بپردازید . برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی از مبتدی

آموزش آهنگسازی از مبتدی تا حرفه ای

ما آموزش آهنگسازی از سطح مبتدی تا حرفه ای را در قالب فیلم های آموزشی تهیه و تنظیم نموده ایم . که طی این مجموعه آموزشی , هر آنچه را که شما برای آهنگسازی دیجیتال ( کامپیوتری ) نیاز دارید . را به شما ارائه می دهیم . و انتظار می رود که هنرجو بعد از تهیه و تمرین با این دوره , بتواند به آهنگسازی در نرم افزار اف ال استودیو بپردازید . که از سرفصل های این مجموعه آموزش آهنگسازی می توان به مواردی مثل :

آموزش پروژه محور

  • آموزش کامل نرم افزار اف ال استودیو
  • آموزش تئوری و هارمونی در برنامه اف ال استودیو
  • تشریح مراحل ساخت آهنگ و قسمت های تشکیل دهنده آن
  • شروع به ساخت چندین آهنگ به طور عملی و در محیط برنامه
  • و درنهایت میکس لایه های پروژه و مسترینگ پایانی موزیک

اشاره کرد . که همراه با ده ها آموزش تخصصی دیگر در بحث آهنگسازی دیجیتال به شما ارائه می گردد . که سعی شده با شیوه ای نوین و به زبانی ساده . آموزش آهنگسازی از سطح مبتدی تا حرفه ای را به شما ارائه دهیم . و انتظار می رود که هنرجو پس از مدت کمی تمرین با این فیلم های آموزشی بتواند به آهنگسازی در نرم افزار اف ال استودیو بپردازد . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست