آموزش آهنگسازی با FL Studio

امروزه آموزش آهنگسازی با FL Studio به عنوان یکی از بهترین دوره های آموزشی تبدیل شده . که مورد استقبال شما هنرجویان عزیز هم قرار گرفته . دلیل آن هم کاملا واضح و آشکار است . نرم افزار اف ال استودیو به دلیل آسان بودن یادگیری و کار با آن و به اصطلاح دارا بودن محیط کاربر پسند , مورد توجه بیشتر علاقه مندان به موسیقی قرار گرفته است . و در سال 2020 میلادی هم به عنوان بهترین نرم افزار میزبان آهنگسازی دیجیتال معرفی شد . به همین دلیل ما نیز آموزش آهنگسازی و تنظیم را در نرم افزار FL Studio به شما عزیزان ارائه کرده ایم . که تا به حال رضایت صد در صدی شما هنرمندان را به دنبال داشته است .

آموزش آهنگسازی با FL Studio

آموزش آهنگسازی با FL Studio

دوره آموزش آهنگسازی با FL Studio یی که در اختیار شما هنرمندان قرار می گیرد . یک مجموعه آموزشی کامل و جامع می باشد که به صورت صفر تا صد تنظیم شده . و علاوه بر آهنگسازی و تنظیم موسیقی , آموزش میکس و مسترینگ و حتی میکس صدای خواننده هم در این دوره آموزش داده شده است . و شما را از تهیه هر پکیج دیگری بی نیاز می سازد . که از سر فصل های این مجموعه آموزشی می توان به مواردی مثل :

  • آموزش اولیه نرم افزار اف ال استودیو
  • آموزش تئوری و هارمونی در محیط برنامه
  • آموزش پروژه محور آهنگسازی و ساخت چند پروژه
  • آموزش تنظیم موسیقی مطابق با مارکت ایران و جهان
  • آموزش میکس و مسترینگ پروژه همراه با صدای خواننده
  • و ده ها آموزش حرفه ای و کاربردی دیگر

اشاره کرد . که بدون شک بهترین پکیج آموزشی در سطح نت می باشد . زیرا که نکات و تکنیک هایی در این دوره ارائه شده , قطعا در هیچ دوره ی مشابه دیگری ارائه نشده است . دلیل آن هم کاملا واضح است . زیرا که این دوره توسط یکی از بهترین مدرس های موسیقی و خوش نام ایران , آقای علی دلفانی با بیش از ده سال سابقه تدریس تهیه و تنظیم شده است . که تا به حال رضایت صد در صدی شما عزیزان را به دنبال داشته است . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

نوشتهٔ پیشین
آموزش اصول آهنگسازی پاپ
نوشتهٔ بعدی
آموزش آهنگسازی رپ
پکیج آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست