آموزش آهنگسازی با FL Studio

امروزه آموزش آهنگسازی با FL Studio به عنوان یکی از بهترین دوره های آموزشی مبدل شده است . که همیشه مورد استقبال شما هنرجویان عزیز ما قرار می گیرد . دلیل آن هم کاملا واضح و آشکار است . نرم افزار اف ال استودیو به دلیل آسان بودن یادگیری و کار با آن و به اصطلاح دارا بودن محیط کاربر پسند , مورد توجه بیشتر علاقه مندان به موسیقی قرار می گیرد . و در سال 2020 میلادی هم به عنوان بهترین نرم افزار میزبان آهنگسازی دیجیتال معرفی شد . به همین دلیل ما نیز آموزش آهنگسازی و تنظیم را در نرم افزار FL Studio به شما عزیزان ارائه کرده ایم . که تا به حال رضایت صد در صدی شما هنرمندان را به دنبال داشته است .

آموزش آهنگسازی با FL Studio

آموزش آهنگسازی با FL Studio

دوره آموزش آهنگسازی با FL Studio یی که در اختیار شما هنرمندان قرار می گیرد . یک مجموعه آموزشی کامل و جامع است که به صورت صفر تا صد ارائه می شود . و علاوه بر آهنگسازی و تنظیم موسیقی , آموزش میکس و مسترینگ و حتی میکس صدای خواننده هم در این دوره آموزش وجود دارد . و شما را از تهیه هر پکیج دیگری بی نیاز می سازد . که از سر فصل های این مجموعه آموزشی می توان به مواردی مثل :

  • آموزش اولیه نرم افزار اف ال استودیو
  • ارائه تئوری و هارمونی در محیط برنامه
  • آموزش پروژه محور آهنگسازی و ساخت چند پروژه
  • سپس آموزش تنظیم موسیقی مطابق با مارکت ایران و جهان
  • آموزش میکس و مسترینگ پروژه همراه با صدای خواننده
  • و ده ها آموزش حرفه ای و کاربردی دیگر

اشاره کرد . که بدون شک بهترین پکیج آموزشی در سطح نت می باشد . زیرا که نکات و تکنیک هایی که در این دوره ارائه می شود , قطعا در هیچ دوره ی مشابه دیگری نیست . دلیل آن هم کاملا واضح است . زیرا که این دوره توسط یکی از بهترین مدرس های موسیقی و خوش نام ایران , آقای علی دلفانی با بیش از ده سال سابقه تدریس تهیه و تنظیم شده است . که تا به حال رضایت صد در صدی شما عزیزان را به دنبال داشته است . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست