آموزش مسترینگ در آهنگسازی

شاید تیتر آموزش مسترینگ در آهنگسازی برای شما جالب باشد . و پیش خود بگویید که مهندسی مسترینگ مقوله ای جداگانه است . اما خیلی وقت ها در اکثر نقاط جهان پیش می آید که صفر تا صد یک آهنگ را یک شخص می سازد , و یا میکس و مسترینگ موزیک نیز بر عهده شخص تنظیم کننده است . در این صورت اگر شما به علم مسترینگ مسلط باشید . نیازی به مراجعه به میکس من و مهندس مسترینگ نیست . و خودتان نیز می توانید به مسترینگ پروژه ها بپردازید . به همین دلیل ما آموزش میکس و مسترینگ را در پکیج آموزش آهنگسازی قرار داده ایم . تا یک دوره جامع و کامل را به شما ارائه دهیم .

آموزش مسترینگ در آهنگسازی

آموزش مسترینگ در آهنگسازی

آموزش مسترینگ در آهنگسازی را که ما به شما آموزش می دهیم . یک دوره فوق حرفه ای مهندسی مسترینگ است . که از ابتدا تا انتها و با استفاده از پلاگین های حرفه ای , به شما می آموزیم که چگونه به مسترینگ پایانی پروژه خود بپردازید , و از آن یک خروجی استاندارد بگیرید . تا در تمامی سیستم های پخش صوتی صدا دهی مناسبی را داشته باشد . پس بهترین فرصت برای شما فراهم شده که با تهیه مجموعه آموزشی ما , صفر تا صد مراحل آهنگسازی را فرا گیرید .

  • ارائه آموزش با کیفیت به صورت فیلم آموزشی و به زبان فارسی
  • ارائه آموزش به صورت پروژه محور و در محیط برنامه اف ال استودیو
  • مدرس حرفه ای و با سابقه کاری در زمینه ساخت و پردازش موسیقی
  • ارائه آموزش به صورت یک دوره کامل و یکپارچه

پروژه میکس و مسترینگ

لازم به ذکر است که فایل پروژه ای که در حین آموزش به مسترینگ آن می پردازیم . در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار می گیرد . تا برای تمرین و یادگیری بیشتر از آن استفاده کنید . آموزش آهنگسازی تخصص ماست , برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست