آموزش مسترینگ در آهنگسازی

شاید تیتر آموزش مسترینگ در آهنگسازی برای شما جالب باشد . و پیش خود بگویید که مهندسی مسترینگ مقوله ای جداگانه است . اما خیلی وقت ها در اکثر نقاط جهان پیش می آید که صفر تا صد یک آهنگ را یک شخص می سازد , و یا میکس و مسترینگ موزیک نیز بر عهده شخص تنظیم کننده است . یا اینکه شما یک آهنگ اینسترومنتال ساخته اید , در این صورت اگر شما به علم مسترینگ مسلط باشید . نیازی به رجوع به میکس من و مهندس مسترینگ نیست . و خود خروجی پایانی و استانداردی را از پروژه می گیرید و انتشار می دهید . به همین دلیل ما آموزش میکس و مسترینگ را در پکیج آموزش آهنگسازی ارائه داده ایم . که تاکنون مورد استقبال شما هنرجویان قرار گرفته است .

آموزش مسترینگ در آهنگسازی

آموزش مسترینگ در آهنگسازی

آموزش مسترینگ در آهنگسازی را که ما به شما آموزش می دهیم . یک دوره فوق حرفه ای مهندسی مسترینگ است . که از ابتدا تا انتها و با استفاده از پلاگین های حرفه ای , به شما می آموزیم که چگونه به مسترینگ پایانی پروژه خود بپردازید , و از آن یک خروجی استاندارد بگیرید . تا در تمامی سیستم های پخش صوتی صدا دهی مناسبی را داشته باشد . پس بهترین فرصت برای شما فراهم شده که با تهیه مجموعه آموزشی ما , صفر تا صد مراحل آهنگسازی را فرا گیرید .

  • ارائه آموزش با کیفیت به صورت فیلم آموزشی و به زبان فارسی
  • ارائه آموزش به صورت پروژه محور و در محیط برنامه اف ال استودیو
  • مدرس حرفه ای و با سابقه کاری در زمینه ساخت و پردازش موسیقی
  • ارائه آموزش به صورت یک دوره کامل و یکپارچه

پروژه میکس و مسترینگ

لازم به ذکر است که فایل پروژه ای که در حین آموزش به مسترینگ آن می پردازیم . در اختیار شما هنرجویان قرار می گیرد . تا برای تمرین و یادگیری بیشتر از آن استفاده کنید . برای حرفه ای شدن با ما همراه باشید .

نوشتهٔ پیشین
آموزش میکس در آهنگسازی
پکیج آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست