ساخت ملودی در آهنگسازی

ساخت ملودی در آهنگسازی امری بسیار ضروری است که اهمیت فراوانی دارد . چرا که یک ملودی زیبا و دلنشین می تواند در ذهن شنونده ماندگار باشد و همین امر باعث شود که بار ها به موزیک ما گوش دهد . حال این ملودی می تواند یک آواز باشد و یا تک نوازی یک ساز . که امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی و ورود دنیای دیجیتال به عرصه آهنگسازی , بسیاری از آهنگساز ها در داخل برنامه های میزبان و در محیط پیانو رول به ساخت ملودی می پردازند . در ادامه آموزش ساخت ملودی در اف ال استودیو را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم .

ساخت ملودی در آهنگسازی

ساخت ملودی در آهنگسازی

ساخت ملودی در آهنگسازی روش های فراوانی دارد که ما این بحث را در پکیج آموزش آهنگسازی به صورت تئوری و عملی و در محیط برنامه اف ال استودیو آموزش داده ایم . و در حین آموزش به ساخت چندین ملودی به روش های گوناگون می پردازیم . که امیدواریم مورد استقبال شما هنرمندان قرار گیرد . که از سرفصل های ساخت ملودی در اف ال استودیو می توان به مواردی مثل :

  • ملودی چیست ؟ انواع ملودی و روش های ملودی سازی
  • توضیح پیانو رول و آموزش نوشتن خط ملودی در آن
  • آموزش نوشتن همراهی برای ملودی های پروژه
  • آموزش ملودی سازی با وی اس تی های گیتار
  • تکنیک ها و ترفند های ملودی سازی

اشاره کرد . که به صورت عملی و در محیط برنامه اف ال استودیو این روش ها را پیاده سازی کرده ایم و به ساخت ملودی در اف ال استودیو می پردازیم . که بدون شک این بخش مورد استقبال شما هنرجویان قرار می گیرد . لازم به ذکر است که این دوره یک مجموعه آموزشی صفر تا صد است که علاوه بر بحث ملودی سازی , هر آنچه را که شما برای آموزش آهنگسازی با کامپیوتر نیاز دارید . را به طور کامل به شما ارائه می دهیم .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست