آموزش میکس در آهنگسازی

آموزش میکس در آهنگسازی مبحث بسیار مهم و کلیدی در تولید یک قطعه موسیقی است . چرا که یک پرودیوسر حرفه ای باید بتواند پس از تنظیم , به میکس لایه های پروژه خود بپردازد . تا صدا دهی بهتری داشته باشد . از طرفی در بسیاری از کشور ها همانند ایران خیلی وقت ها پیش می آید که صفر تا صد یک آهنگ را یک شخص می سازد . به همین خاطر ما آموزش میکس لایه های تنظیم و حتی میکس صدای خواننده را نیز در پکیج آموزش آهنگسازی و تنظیم ارائه داده ایم . که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد .

آموزش میکس در آهنگسازی

آموزش میکس در آهنگسازی

ما آموزش میکس موسیقی را از سطح آماتور تا حرفه ای ارائه داده ایم . به گونه ای که در ابتدا , کار با برنامه میزبان ( اف ال استودیو ) را به شما آموزش می دهیم . و سپس شما را با میکسر برنامه و پلاگین ها و پردازشی که هر یک از آن ها انجام می دهند , آشنا می سازیم . حال که شناخت و درک درستی از این مباحث پیدا کردید . با هم به میکس یک پروژه حرفه ای از ابتدا تا انتها به صورت مرحله به مرحله می پردازیم . که از سرفصل های این بخش از دوره می توان به مواردی مثل :

  • آموزش و توضیح مقوله میکس و میکسر برنامه های میزبان
  • آموزش و معرفی انواع پلاگین ها و کاربرد آن ها
  • میکس یک پروژه حرفه ای در حین آموزش
  • میکس صدای خواننده و مباحث مربوطه

اشاره کرد . که به زبان ساده و عامیانه , آموزش میکس در آهنگسازی را طی چندین ساعت به شما ارائه کرده ایم . تا یک بار برای همیشه هنر میکس را به طور کامل و حرفه ای بیاموزید . قطعا این آموزش میکس در آهنگسازی یک دوره کاملا حرفه ای و صفر تا صد است . و انتظار می رود که هنرجو پس از دیدن آن بتواند به میکس کامل پروژه های خود و دیگران بپردازد . آموزش آهنگسازی تخصص ماست , برای حرفه ای شدن با ما همراه شوید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست