آموزش صفر تا صد آهنگسازی

آموزش صفر تا صد آهنگسازی را از مدرسین مجرب و با تجربه ما بخواهید . این مجموعه در قالب ویدئو های آموزشی با کیفیت در اختیار شما هنرمندان عزیز قرار می گیرد . که طی آن , با هم و به صورت قدم به قدم به ساخت موسیقی در نرم افزار اف ال استودیو می پردازیم . و هر آنچه را که لازم است شما برای آهنگسازی بیاموزید را به شما آموزش می دهیم . پس اگر شما هم جز علاقه مندان به یادگیری آهنگسازی و تنظیم موسیقی هستید . همین الان می توانید نسبت به تهیه و دریافت پکیج آموزش آهنگسازی ما اقدام نمائید .

آموزش صفر تا صد آهنگسازی

 

آموزش صفر تا صد آهنگسازی

این آموزش در قالب یک مجموعه یکپارچه و منسجم در اختیار شما کاربران محترم ما قرار می گیرد . و مدرسین ما طی این ویدئو های آموزشی اول از همه , به شفاف سازی در مورد مراحل ساخت یک آهنگ می پردازند . و پس از شناخت کامل و توجیح شما نسبت به قسمت های تشکیل دهنده یک موزیک و مراحل تولید موسیقی , به آموزش نرم افزار اف ال استودیو می پردازیم . حال شما پیش نیاز های لازم را برای یادگیری آهنگسازی آموخته اید . و در قدم بعدی , تئوری و هارمونی موسیقی را در محیط برنامه اف ال استودیو و به صورت پروژه محور به شما آموزش می دهیم . و روند آموزش را همینطور مرحله به مرحله پیش می بریم . که از سرفصل های بعدی این دوره آموزش صفر تا صد آهنگسازی می توان به مواردی مثل :

آموزش اف ال استودیو

  • نوشتن خط ملودی و همراهی برای آن
  • آموزش تنظیم موسیقی طی چندین پروژه
  • میکس حرفه ای لایه های پروژه
  • آموزش مسترینگ نهایی

اشاره کرد . که هر کدام ازین موارد خود شامل ده ها تیتر و آموزش تخصصی است . که مدرسین ما سعی کرده اند , هر آنچه را که شما برای آهنگسازی با کامپیوتر نیاز دارید . را طی این دوره آموزش صفر تا صد آهنگسازی به شما ارائه دهند . که تا به حال رضایت صد در صدی شما علاقه مندان به یادگیری موسیقی و تهیه کنندگان این مجموعه را به دنبال داشته است . آموزش آهنگسازی تخصص ماست , برای حرفه ای شدن با ما همراه شوید .

آموزش آهنگسازی
اینستاگرام آهنگسازی
تلگرام آهنگسازی
واتساپ آهنگسازی
فهرست